Forum Alemi
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
hikayelerimiz Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Forum Alemi
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
hikayelerimiz Uyeols10

Forum Alemi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hikayelerimiz

2 posters

hikayelerimiz Empty hikayelerimiz

Mesaj tarafından dilara99 Perş. Şub. 04, 2010 2:21 am

bildigimiz duydugumuz okudumuz hikayeleri paylasmaya ne dersiniz arkadslar hikayelerimiz Icon_wink
dilara99
dilara99
Bayan Mod
Bayan Mod

Rep Puanı..! : 54555

hikayelerimiz Empty Geri: hikayelerimiz

Mesaj tarafından dilara99 Perş. Şub. 04, 2010 2:26 am

evin telefonu sabaha karsi 3 bucukta caldiuyku sersemi adam telefonu acti..telefondaki ses annesine aitti..teleslandi korktu baslarina birseymi gelmisti..annesi nasilsin oglum iyimisin diye sordu..oglu saskin bir ifadeyle iyim anne..hayirdir bir seymi oldu siz iyimisiniz dedi??annesi biz iyiyiz bir seyimiz yok sadece sesini duymak istedim dedi..ogluda!!anne bunun icinmi aradin??saat sabahin 3 bucugu yarinda konusabilirdik deyince..anneside rahatsizmi ettim oglum dedi??evet anne rahatsiz ettin deyince..anneside 30 sene once sende beni bu saatte rahatsiz etmistin..( DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN DEDI) hikayelerimiz Icon_neutral
dilara99
dilara99
Bayan Mod
Bayan Mod

Mesaj tarafından BynomenT Çarş. Şub. 10, 2010 9:04 am

İlginc Bi hikaye +rep
BynomenT
BynomenT
Adminastör
Adminastör

Rep Puanı..! : 2147538907

Kişi sayfası
alan: Rock' Roll

https://forumalemi.catsboard.com

Mesaj tarafından dilara99 Çarş. Şub. 17, 2010 1:32 am

kiz= bu kadarmiydi diyordu bu kadarmiydi sevgin.. erkek= ya sen sandin seni sevdigimimi? kiz yikilmisti telefon basinda hic bir sey soyleyemedi agliyordu sadece telefon basinda ve sessizce.bir ara delikanli kzin hickirigini duydu sordu...ne o agliyormusun yoksa?olsun canim buda gecer senin ayrilmak istedigini soyleriz benim icin fark etmez dedi.. genc kiz= hickirik icinde cikan boguk sesiyle bardagi tasiran son soze dayanamadi...anlamadinmi? sen veya ben ne fark eder ayriliga agliyorum sana senin acinacak haline agliyorum...=delikanli sustu..oysa genc kiz bunlari soylerkende agliyordu daha oncede sevmisti ve sonrada sevecekti ama yapacak birsey yoktu bu sozler karsisinda direnen gururu vardi=gurur sevgi ne fark eder tersi=iki kelime ve sonunda sevgi terazisinde agir basti.telefonu kapatirken delikanli dusundu ve soguk bir=elveda=gen kiz gururunu ayaklar altina alan sesiyle son bir defa telefonu kapatmadan seni seviyorum demisti..telefonu kapatinca delikanli dusundu niye yapmisti? oysa oda seviyordu ve onu sevdigini soylemek icin tekrar uzandi telefona ama gec kalmisti..telefondan cevap alamayinca gen kizin evine gitti kalabalikti sasirdi ve bir siren sesiyle irkildi...iceride agzinin kenarindan kanlar akan bir =ceset cikti= delikanli yikildi.gozyaslarini tutamadi bir ara genc kizin elindeki kagit ilisti gozune==tum sevenlere ibret olsun== sabahin ilk isiklari ben ayakta sabahin ilk isiklari sen aklimda cekilmiyor sensizlik birtanem ne aci seymis yoklugun sanki seninle dogmus seninle yasiyor hava kadar su kadar gerekliymis bana ama simdi yoksun sen beni sensizlige mahkum edip gittin canin sagolsun birtanem ben yine seni seviyorum seni yasiyorum hikayelerimiz Kopfschuettel
dilara99
dilara99
Bayan Mod
Bayan Mod

Mesaj tarafından dilara99 Çarş. Şub. 17, 2010 1:34 am

seviyosak eger bence sevdiklerimize sevgimizi her zaman gosterelim sevgi cok degerli birsey sevilenlerin sevenlerin sevginin degerini kiymetini bilirler insallah
dilara99
dilara99
Bayan Mod
Bayan Mod